Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Titulka > Modul články > Základní vzdělávání

Zobrazit na úvodní stránce článků

RVP ZV

Teoretický příspěvek
odborný příspěvek
Autor VÚP Praha
V tomto článku naleznete odkaz do části Metodického portálu, kde nabízíme ke stažení dokumenty RVP ZV. Součástí článku je i dokument Bílá kniha v české a anglické verzi.

Všechny dokumenty RVP ZV naleznete ke stažení ZDE.

Bílá kniha
Národní program rozvoje vzdělávání v České republice vznikl na základě usnesení vlády České republiky č. 277 ze dne 7. dubna 1999, která v něm – v návaznosti na programové prohlášení z července 1998 – schválila hlavní cíle vzdělávací politiky. Přijaté cíle se staly východiskem „Koncepce vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy v České republice“ zveřejněné Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy dne 13. května 1999.

White Paper
The National Programme for the Development of Education in the Czech Republic was launched by Resolution No. 277 of the Czech Government on 7 April 1999. In this resolution, the government approved the Main Goals of Educational Policy, following its policy statement in July 1998. These aims became the starting point of “The Concept of Education and the Development of the Education System in the Czech Republic” published by the Ministry of Education, Youth and Sport on 13 May 1999.

Přílohy:
NáhledTypVelikostNázev
pdf5690 kBPříloha: Bílá kniha
pdf6398 kBPříloha: White Paper
V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám
Celkové hodnocení článku
Přidat komentář Citovat článek