Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Titulka > Modul články > Gymnaziální vzdělávání

Zobrazit na úvodní stránce článků

Oborové semináře

Informativní příspěvek
Autor VÚP Praha
Nabídka oborových seminářů pro všechny, kteří chtějí načerpat inspiraci k výuce podle nových ŠVP či předat své zkušenosti s výukou dle nových osnov.

 

Vytváříte učební osnovy svého předmětu podle RVP G? Postrádáte možnost sdílení zkušeností s kolegy z jiných gymnázií? Přemýšlíte nad tím, jak pracovat s vytvořenými osnovami dále? Chybí vám metodická podpora pro výuku podle RVP G? Chcete se inspirovat, ale zároveň být i inspirací pro kolegy? Potom právě pro vás jsou určeny oborové semináře.

VÚP i v roce 2009 pořádá pro učitele gymnázií oborové semináře, tentokrát s podtitulem „Sdílením se zkušenosti znásobují".

Oborové semináře se budou věnovat nejen problémovým oblastem tvorby osnov podle RVP G, ale poskytnou především podněty pro konkrétní realizaci RVP G ve výuce. První semináře pro vás máme připraveny již na červen 2009. Konkrétně nabízíme semináře pro tyto vzdělávací obory: Český jazyk a literatura, Německý jazyk, Matematika a její aplikace, Chemie, Dějepis, Výtvarný obor. Na podzim 2009 bude nabídka doplněna o ostatní vzdělávací obory.

Semináře povedou zkušení lektoři, převážně učitelé a praktici, kteří své osnovy již zpracovali, popřípadě už podle nich učí.

Termíny, místa konání jednotlivých seminářů a přihlášku naleznete zde.

Více informací získáte na webových stránkách www.vuppraha.rvp.cz/kurikulumg.

Oborové semináře jsou zcela hrazeny z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám
Celkové hodnocení článku
Přidat komentář Citovat článek