Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Titulka > Modul články > > > > > > > >

Zobrazit na úvodní stránce článků

Titulka > Modul články > > > > > > > > > I-katalogy – pomocník pro odborníky i ve...

I-katalogy – pomocník pro odborníky i veřejnost

Informativní příspěvek
Autor Gabriela Hrdinová

Potřebujete najít střední školu, zjistit otevírací dobu na hradě Loket nebo vybrat výtvarný kroužek pro svou mladší sestru?

S tím by vám mohly pomoci tzv. I-katalogy, adresář s informacemi, které by se vám mohly hodit. V současnosti je najdete na stránkách projektu Klíče pro život v podoblasti Podpora informačního systému pro mládež: http://www.nidm.cz/projekty/realizace-projektu/klice-pro-zivot/podpora-informacniho-systemu-pro-mladez/i-katalogy.

Co se pod termínem I-katalogy skrývá? Jedná se o přehled organizací, služeb a dalších zařízení v České republice. Najdete zde přehledně zpracované tabulky s informacemi z oblasti studia, práce, cestovního ruchu, poradenství.

Adresář je svým zaměřením určen především mladým lidem, ale pro snadnější orientaci při vyhledávání nejrůznějších informací ho může využít každý. Takže I-katalogy mohou sloužit nejen široké veřejnosti, ale také pro usnadnění práce odborným pracovníkům Informačních center pro mládež v celé České republice.

Můžete využít samostatné stránky http://ikatalogy.icm.cz [neplatný odkaz], příp. se můžete obrátit na Informační centrum pro mládež ve vašem regionu. Přehled všech Informačních center pro mládež v České republice najdete na stránkách http://icm.cz/ism.


Zde je ukázka I-katalogů ze stránek Klíčů pro život a samostatných stránek I-katalogů [neplatný odkaz]:

V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám
Celkové hodnocení článku
Přidat komentář Citovat článek