Zobrazit na úvodní stránce článků

Na začátek článku
Titulka > Modul články > Neformální vzdělávání > Kompetence k řešení problémů > Zkus si Talnet - aneb šance pro zvídavé žáky...

Ikona informativni

Zkus si Talnet - aneb šance pro zvídavé žáky a studenty

Autor: Jan Vodička
 

 Talnet zve do nového ročníku

        Virtuální škola TALNET, kterou od roku 2003 zajišťuje NIDM ve spolupráci s Matematicko-fyzikální fakultou UK a dalšími vysokými školami, představuje jednu z nových forem práce založenou na individuálním pravidelném kontaktu předního pedagoga s mimořádně nadaným dítětem. Základem systému je využívání e-learningu, tedy vzdělávání pomocí internetu. Osmý ročník projektu Talnet zahajený v roce 2010 znovu razantně zvýšil počet účastníků v kurzech navzdory faktu, že do věku cílové skupiny se dostávají početně slabší ročníky dětí narozených mezi roky 1995 – 1999. Přihlášených účastníků bylo rekordních 229 oproti předchozím 165, což znamená nárůst o 28%. Přihlášek do všech aktivit bylo 402 oproti 177 roku 2009, A tentokrát otevírá nové i osvědčené kurzy. Talentovaní žáci v oblasti přírodních věd se mohou ve školním roce 2011/2012 přihlásit nejen do 28 online kurzů, ale i do řady i do dalších aktivit, které jsou pro ně v Talnetu připraveny. .
        Registrace do kurzů bude otevřena do 24. 9. 2011 na stránkách www.talnet.cz, kde také najdete více informací o nabídce na nový školní rok.

        Úvodní setkání, jehož absolvování je zvláště pro nováčky velmi užitečné, proběhne letos 30.9.-2.10. ve Svatém Janě pod Skalou, kde bude možnost se osobně seznámit jak s organizátory, tak s řadou instruktorů Talnetu.
 

Anotované odkazy:
Příspěvek nemá přiřazeny žádné anotované odkazy.
Přiřazené DUM:
Příspěvek nemá přiřazeny žádné DUM.
Přiřazené aktivity:
Příspěvek nemá přiřazeny žádné aktivity.
V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám
INFO
Publikován: 16. 08. 2011
Zobrazeno: 3238krát
Hodnocení příspěvku
Hodnocení týmu RVP:
Hodnocení článku : 0

Hodnocení uživatelů:
Hodnocení článku :
Hodnotit články mohou pouze registrovaní uživatelé.

zatím nikdo Hodnocení článku : 5
zatím nikdo Hodnocení článku : 4
zatím nikdo Hodnocení článku : 3
zatím nikdo Hodnocení článku : 2
zatím nikdo Hodnocení článku : 1
Jak citovat tento materiál
VODIČKA, Jan. Zkus si Talnet - aneb šance pro zvídavé žáky a studenty. Metodický portál: Články [online]. 16. 08. 2011, [cit. 2020-09-21]. Dostupný z WWW: <https://clanky.rvp.cz/clanek/c/NB/13499/ZKUS-SI-TALNET---ANEB-SANCE-PRO-ZVIDAVE-ZAKY-A-STUDENTY.html>. ISSN 1802-4785.
Licence Licence Creative Commons

Všechny články jsou publikovány pod licencí Creative Commons.


Komentáře
Příspěvek nebyl zatím komentován.
Vložit komentář:

Pro vložení komentáře je nutné se přihlásit.