Zobrazit na úvodní stránce článků

Na začátek článku
Titulka > Modul články > > > > > > > > > > > > > > > > > > > Klíče pro život na Bambiriádě

Ikona informativni

Klíče pro život na Bambiriádě

Autor: Vlasta Kohoutová
Anotace:

Ani na letošním 13. ročníku Bambiriády nechyběli zástupci projektu NIDM Klíče pro život.

Klíčová slova: volnočasové aktivity, NIDM, děti, Klíče pro život, Bambiriáda 2011, ČRDM
Příspěvek může být vzhledem k datu publikace zastaralý. V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „nahlásit příspěvek“.

        V neděli 29. května 2011 skončil 13. ročník prezentační přehlídky dětských a mládežnických sdružení – známé Bambiriády, kterou každoročně pořádá Česká rada dětí a mládeže. Bezmála 2000 nadšených dobrovolníků z různých mládežnických organizací a spolků se v 17 městech ve všech krajích republiky podělilo s příchozími o zkušenosti, nápady a možnosti, jak mohou jejich děti smysluplně trávit volný čas.
        Ani letos na Bambiriádě nechyběli zástupci projektu NIDM Klíče pro život, jehož hlavním úkolem je dlouhodobá podpora kvalitního využívání volného času dětí a mládeže. Během akce přiblížili stovkám návštěvníků jednotlivé aktivity projektu, jeho cíle a čeho se za dva roky realizace již podařilo dosáhnout. Především vychovatelky ve školních družinách, klubech a střediscích volného času, pedagogičtí pracovníci a lidé, kteří se věnují dětem v jejich volném čase, uvítali informace o možnosti zapojit se do vzdělávacích kurzů pro pracovníky s mládeží, jež projekt nabízí.
       Po celé čtyři dny panovala na stánku Národního institutu dětí a mládeže  dobrá nálada, omladinou se to tu doslova hemžilo, vždyť jen v sobotu přišlo na Vítězné náměstí v Praze 6, kde se „pražská“ Bambiriáda konala, 20 150 návštěvníků! Rodiče i děti si za přispění pracovníků NIDM včetně těch, kteří řeší projekt Klíče pro život, například mohli ověřit své znalosti z historie, vědy i všeobecného přehledu prostřednictvím vědomostních testů, které nebyly vůbec jednoduché, a tak každý, kdo uspěl, měl radost z ocenění v podobě hodnotných knih. Ty Národnímu institutu dětí a mládeže poskytuje společnost Reader’s Digest, s. r. o.
       Atmosféru letošní Bambiriády i na stánku NIDM dokumentuje „bambiriádská“ fotogalerie, další fota z akce najdete také na webu "rajče".
        Vlasta Kohoutová, specialistka PR projektu Klíče pro život

Anotované odkazy:
Příspěvek nemá přiřazeny žádné anotované odkazy.
Přiřazené DUM:
Příspěvek nemá přiřazeny žádné DUM.
Přiřazené aktivity:
Příspěvek nemá přiřazeny žádné aktivity.
V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „nahlásit příspěvek“.
Nahlásit příspěvek
INFO
Publikován: 10. 06. 2011
Zobrazeno: 2910krát
Hodnocení příspěvku
Hodnocení týmu RVP:
Hodnocení článku : 0

Hodnocení uživatelů:
Hodnocení článku :
Hodnotit články mohou pouze registrovaní uživatelé.

zatím nikdo Hodnocení článku : 5
zatím nikdo Hodnocení článku : 4
zatím nikdo Hodnocení článku : 3
zatím nikdo Hodnocení článku : 2
zatím nikdo Hodnocení článku : 1
Jak citovat tento materiál
KOHOUTOVÁ, Vlasta. Klíče pro život na Bambiriádě. Metodický portál: Články [online]. 10. 06. 2011, [cit. 2020-05-27]. Dostupný z WWW: <https://clanky.rvp.cz/clanek/c/Klíče pro život/12807/KLICE-PRO-ZIVOT-NA-BAMBIRIADE.html>. ISSN 1802-4785.
Licence Licence Creative Commons

Všechny články jsou publikovány pod licencí Creative Commons.


Komentáře
Příspěvek nebyl zatím komentován.
Vložit komentář:

Pro vložení komentáře je nutné se přihlásit.