Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Titulka > Modul články > > > >

Zobrazit na úvodní stránce článků

Titulka > Modul články > > > > > Programová nabídka NIDV pro období září 2010...

Programová nabídka NIDV pro období září 2010 – leden 2011 distribuována do škol v celé ČR

Informativní příspěvek
Autor Mgr. Věra Havlíková
Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) v těchto dnech dokončil distribuci Programové nabídky II pro další vzdělávání pedagogických pracovníků na období září 2010 – leden 2011 do škol v celé ČR.

Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) v těchto dnech dokončil distribuci Programové nabídky II pro další vzdělávání pedagogických pracovníků na období září 2010 – leden 2011 do škol v celé ČR. Nabídka obsahuje sedm vzdělávacích oblastí:

  • Management
  • Předškolní a základní vzdělávání
  • Střední vzdělávání
  • Jazykové vzdělávání
  • Další témata vzdělávání
  • Kariérní vzdělávání
  • Vzdělávání v oblasti ICT

Pokračovat budou již započaté projekty financované z ESF a školami často využívaná metodická pomoc Konzultačních center k realizaci ŠVP. NIDV bude i nadále nabízet celostátní vzdělávací projekty, akce na objednávku či semináře s mezinárodní spoluprací, workshopy apod. Nově zde školy naleznou seznam téměř sedmdesáti vzdělávacích programů vhodných pro zařazení do projektu EU peníze školám. Všechny nabízené aktivity mají akreditaci MŠMT ČR. Zájemci o vzdělávání v konkrétní oblasti DVPP mohou využít přihlášky, která je součástí Programové nabídky II, zaregistrovat se mohou také na internetových stránkách www.nidv.cz nebo přímo na jednotlivých krajských pracovištích NIDV. Jen v loňském roce se vzdělávacích akcí NIDV zúčastnilo přes 25 000 pedagogických pracovníků.

 


Elektronickou přihlášku si můžete podat ZDE.

V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám
Celkové hodnocení článku
Přidat komentář Citovat článek