Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Titulka > Modul články > Základní vzdělávání

Zobrazit na úvodní stránce článků

Titulka > Modul články > Základní vzdělávání > Minikonference odborných panelů

Minikonference odborných panelů

Minikonference odborných panelů pro čtenářskou, matematickou a digitální gramotnost nabízí příležitost k vytvoření sdílené představy o pojetí a významu gramotností pro vzdělávání dětí a žáků MŠ a ZŠ. Principem akcí je setkávání odborníků na gramotnosti s učiteli, akademiky a širší veřejností se zájmem o konkrétní oblast vzdělávání a sdílet inspiraci do výuky zaměřenou na rozvoj gramotností a učení v souvislostech. Akce jsou realizovány dvakrát ročně v různých regionech ČR.

Jak minikonference probíhají a co bylo náplní již konaných setkání, se můžete dočíst v článcích, které nabízejí ohlédnutí za obsahem a atmosférou událostí. Odkazy na články naleznete v zápatí tohoto příspěvku.

Minikonference jsou realizovány v rámci projektu PPUČ, jehož cílem je utvářet sdílenou představu o pojetí a významu gramotností, poskytnout přímou metodickou podporu učitelů v síti spolupracujících MŠ a ZŠ, zajišťovat online podporu pro sdílení vzdělávacích zdrojů a poskytnout nástroje pro další profesní růst učitelů.

Aktuální termíny minikonferencí a přihlašovací formulář naleznete na stránce: http://gramotnosti.pro/odbornepanely

V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám