Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Titulka > Modul články > Gymnaziální vzdělávání

Zobrazit na úvodní stránce článků

Výtvarný obor

Teoretický příspěvek
odborný příspěvek
Autor VÚP Praha
Rubriky vztahující se ke vzdělávacímu oboru Výtvarný obor Vám nabízejí jak příspěvky teoretické, tak i praktické náměty, zajímavosti, odkazy, učební materiály, pracovní listy a v neposlední řadě i Nápady čtenářů, do nichž můžete nejen nahlédnout, ale i sami přispět.

Rubriky vztahující se ke vzdělávacímu oboru Výtvarný obor Vám nabízejí jak příspěvky teoretické, tak i praktické náměty, zajímavosti, odkazy, učební materiály, pracovní listy a v neposlední řadě i Nápady čtenářů, do nichž můžete nejen nahlédnout, ale i sami přispět. Pevně doufáme, že všechny prezentované příspěvky Vám budou sloužit jako pomocník při vlastní tvorbě a realizaci školního vzdělávacího programu.
Uvítáme nejen Vaše podnětné připomínky k této části metodického portálu, ale zejména Vaše příspěvky jakéhokoli charakteru. Umožníte tím svým kolegům dívat se na danou problematiku z různých úhlů pohledu a tím zkvalitňovat vzdělávací proces krok za krokem. V případě zájmu o publikování na našich metodických stránkách kontaktujte koordinátora (zde).

V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám