Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Titulka > Modul články > > > > >

Zobrazit na úvodní stránce článků

Titulka > Modul články > > Publikace o výzkumech NIDM

Publikace o výzkumech NIDM

Informativní příspěvek
Zde jsou k dispozici elektronické verze populárních publikací o výzkumech konaných v rámci projektu Klíče pro život a jeho přípravné fáze.

 

O výsledcích výzkumů realizovaných v projektu Klíče pro život (a jeho přípravné fázi) vydává NIDM rovněž popularizačně pojaté brožury. V současné době byly již zájemcům dány k dispozici tyto publikace, jejichž elektronickou verzi si zde můžete zdarma stáhnout:

 

Balů a Mauglí aneb Můžeme být dítěti kamarádem?, která byla vytvořena na základě výzkumu Typologie dynamiky mentoringového vztahu v programu Big Brothers Big Sisters/Pět P.

Na křižovatce kultur aneb Romové, Vietnamci a Číňani mezi námi, která byla vytvořena na základě výzkumu Multikulturalita v zájmovém a neformálním vzdělávání.
Talent nad zlato aneb Všichni o talentované pracovníky stojí, ale ..., která byla vytvořena na základě výzkumu Možné formy účasti zaměstnavatelů v systému podpory identifikace a rozvoje kognitivně nadaných dětí (13 – 19 let) v přírodovědných a technických oborech. Patříte mezi nás aneb Kdy se daří začleňování dětí s handicapem do oddílů a kroužků: vytvořena na základě výzkumu na téma Klíčové faktory ovlivňující inkluzi dětí a mládeže se specifickými vzdělávacími potřebami do zájmového a neformálního vzdělávání.

 

Připraveny k tisku jsou tyto další brožury:

________________________________________________________________________________________________________

 

logolink
 

V případě pochybností o aktuálnosti či funkčnosti příspěvku využijte tlačítko „Napište nám“.
Napište nám
Celkové hodnocení článku
Přidat komentář Citovat článek